Megint a nyitott.....

Villámrajtot vett a Ferencváros amit nem csak mi néztünk ámulattal hanem a teljes hazai csapat is. Megvalljuk őszintén kicsit kritikusan ültünk le meccset nézni, de a csajok nagyon beindultak. Végre a szélekre is jutottak labdák, hátul meg Biró Blani parádézott. Viszont ahogy a Metz felgyorsította a tempót fel is zárkóztak. A zöld-fehérek fáradni kezdtek ez meglátszott a kissé szellősebb védekezésen, de elöl mindig sikerült javítani így 14-10-es előnnyel vonultak szünetre a csapatok. A statokat böngészve megakadt a szemünk a Fradi 2 eladott labdáján és 1 technikai hibáján. Hát.. Well done csajok csak így tovább.

A második félidőre Majonéz mester megpróbálta jobban megnyitni a védekezést hátha használ a sárga kékeknek. így hátul kicsit feljavultak de támadásban sokat kapkodtak így továbbra is a magyar csapat őrizte a 4-5 gólos előnyét.Sőt a +6-hoz is volt labdánk, de rá pár percre már kétgólosra fogyott az előny. Továbbra sem értjük hogy miért kell addig játszani a kezdőcsapatot minden meccsen amíg a s**ükön veszik a levegőt.. Nagy szerencsénk volt hogy a francia csapat játékosai többet hibáztak mint mi, de a harmadik labdájukat az egyenlítéshez már nem hagyták ki. Iszonyatos munkát végzett a Metz védekezésben a meccs utolsó negyedében, így a Fradinak nem sok gólszerzési lehetősége akadt. Kijött ismét magyar edzők rákfenéje a "hogyan legyünk sikeresek nyitott védekezés ellen". A végén még szívinfarktus közeli állapotba is kerültünk, mert még a vezetést is átvették a franciák, de a végén Lukács egyenlített, így a zöld-fehérek egy ponttal posztírónk meg némi zsebpénzzel gazdagodott (mivel döntetlenre fogadott).