Nagyot mart a Vipera

Nem mondjuk hogy nem kezdődött idegesen a mérkőzés. Mind a két oldalon sok volt az eladott labda. Az FTC vezetgetett 1-1 góllal de a norgék eléggé tapadtak. 9-8 volt az állás a vendégeknek mikor a hazai csapat időt kért. Magyar emberhátrány és két üreskapus gól után átvették a vezetést Lökéék, majd elhúztak 4-5 góllal ami meg is maradt a félidő végére (16-11). Ez az eredmény több kérdést is vetett fel bennünk. Az első hogy adva van egy csapat ahol játszik egy Kovacsics, egy Klujber, egy Schatzl és egy Lukács. Tényleg annak kell lenni a taktikának hogy a Noncsi megoldja? Miért nem használjuk a széleket? Mi történt Klujberrel a nyáron? Minek van légiósunk (Chrisitiensen), hogyha 2 perc és 1 hiba után úgy leültetjük a padra mint Mórickát az egyes után? Kovacsics miért úgy játszik mint a Space Jamben a kosárlabdasztárok mikor elvették a képességüket? És a legfőbb dolog ami érdekel minket, ki fog itt védekezni??

Forrás: fradi.hu

A második játékrész ugyanúgy folytatódott ahogy az első véget ért. Tanácstalan zöld-fehér támadójáték, igazán extrát nem nyujtó Viperák. Heidi Löke folyamatosan szabdon szaladgált a falban.. oké hogy a világ legjobbja de hát akkoris...Életében nem lőtt még ilyen könnyen 8 gült egy meccsen. Az unalomba fulladt második féidőt nézve még az járt az agyunkban hogyha itt nem lesz valami gyökeres változás a Final4 ismét csak álom marad... Ja és közte 9 lett a vége. De a többi még érdekesebb.